505 122 580 | ul. Mickiewicza 39, 05-500 Piaseczno [email protected]

Nasi partnerzy

Współpracujemy z wiodącymi instytucjami naukowymi, klinikami, lekarzami, dostawcami sprzętu medycznego oraz  firmami prowadzącymi badania kliniczne.

Warsaw Genomics

Warsaw Genomics to jedna z największych firm w Europie specjalizująca się w diagnostyce genetycznej. W laboratorium Warsaw Genomics wykonywanych jest ponad 300 różnych testów genetycznych, wykorzystujących zaawansowane i zgodne ze światowymi standardami narzędzia diagnostyki molekularnej, oparte o najnowsze osiągnięcia nauki.

Interdyscyplinarny zespół lekarzy i naukowców, kierowany przez prof. dr. hab. n. med. Krystiana Jażdżewskiego, tworzy i codziennie wykonuje testy genetyczne związane z profilaktyką, leczeniem onkologicznym, diagnostyką chorób rzadkich i farmakogenetyką.

Warsaw Genomics to także poradnia specjalistyczna oferująca konsultacje z genetykami klinicznymi, endokrynologami, specjalistami z zakresu ginekologii onkologicznej, chirurgii naczyniowej i pediatrii.

https://warsawgenomics.pl/

Doppler Instytut

Doppler Instytut Warszawski Instytut Naczyniowy to miejsce, które powstało w celu zapewnienia kompleksowej opieki pacjentom cierpiącym na choroby naczyniowe. W leczeniu tego typu schorzeń istotne jest, aby pacjent w jednej placówce mógł otrzymać kompletną pomoc od bardzo dobrze wyszkolonego i doświadczonego zespołu.

https://www.dopplerinstytut.pl/

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Bryc

Nowoczesna placówka medyczna oferująca szeroki zakres specjalistycznych usług dostępnych w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze. Ośrodek wykonuje najnowocześniejsze zabiegi takie jak HoLEP, HoLITH oraz wiele innych procedur z zakresu urologii.

NZOZ Bryc
ul. 1 Maja 40B, 42-200 Częstochowa
tel. 34 322 74 50

 

Dębski Clinic

Dębski Clinic to wyjątkowa przychodnia założona w 2010 roku przez Marzenę i Romualda Dębskich – małżeństwo profesorów, pasjonatów położnictwa i ginekologii.

Dębski Clinic
Fabryka Norblina, ul. Żelazna 51/53, Warszawa

 

EMC Szpital św. Anny w Piasecznie

Szpital świadczący usługi medyczne z zakresu zaawansowanej urologii, chirurgii, pediatrii, ginekologii i położnictwa oraz chorób wewnętrznych i chorób serca.

Instytut Zdrowia Mentalnego

Instytut Zdrowia Mentalnego jest ukierunkowany na diagnostykę stanu psychofizycznego oraz przywracanie do równowagi zdrowotnej przy pomocy zróżnicowanych terapii i narzędzi wspierających przywracanie spokoju psychicznego.

W ofercie Instytutu znajdziecie Państwo wsparcie psychoterapeutyczne, konsultacje psychiatryczne, terapię dzieci i młodzieży, porady rodzicielskie oraz terapię par.

dr n. med. Mateusz Jobczyk – specjalista urologii FEBU – gabinet prywatny

Gabinet Urologiczny “Jobczyk Urologia”
ul.Kostromska 66a, Piotrków Trybunalski 97-300
Rejestracja telefoniczna 695 339 945

Onkolmed Lecznica Onkologiczna

Onkolmed to prywatne centrum medyczne w Warszawie na Ursynowie. Specjalizuje się w profilaktyce, diagnostyce oraz leczeniu stanów przednowotworowych, nowotworów a także powikłań po leczeniu onkologicznym.

Onkolmed Lecznica Onkologiczna s.c.
ul. Nowoursynowska 139L
02-776 Warszawa
tel. 22 290 23 37
[email protected]

prof. dr hab. n. med. Marek Postuła
specjalista kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych

Specjalista z wieloletnim stażem klinicznym w dziedzinie kardiologii oraz chorób wewnętrznych. W przeszłości związany był z I Kliniką Kardiologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Kliniką Kardiologii Zachowawczej i Nadciśnienia Tętniczego CSK MSWiA w Warszawie.

Od lat pracuje w Zakładzie Farmakologii Klinicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i pełni funkcje Kierownika Pracowni Farmakogenomiki, gdzie zajmuje się zagadnieniami związanymi z poszukiwaniem nowych biomarkerów pomocnych we wczesnej prewencji i diagnostyce chorób układu sercowo-naczyniowego.

Jest założycielem międzynarodowej grupy badawczej I-COMET (International Cardiovascular and Cardiometabolic Research Team) skupiającej naukowców i klinicystów z Polski, Austrii, Włoch, Holandii, USA, Kanady oraz Brazylii.

Jest autorem ponad 100 publikacji naukowych, głównym badaczem w kilku grantach naukowych, prelegentem podczas licznych wystąpień naukowych.

 

marekpostula.pl

UROCENTRUM Centrum Urologiczne Kraków

Nowoczesne centrum urologii – konsultacje specjalistyczne, badania urologiczne oraz andrologiczne, diagnostyka i leczenie chorych z zaburzeniami wzwodu, kamicą dróg moczowych, łagodnym rozrostem gruczołu krokowego, żylakami powrózka nasiennego, a także wszystkimi pozostałymi chorobami dróg moczowo-płciowych.

Pin It on Pinterest

Share This