505 122 580 | ul. Mickiewicza 39, 05-500 Piaseczno [email protected]

Program Badamy Geny

Specjalistyczne badanie genetyczne analizujące 70 genów oraz 44 000 znanych mutacji.

UMÓW BADANIE
Lista badań i cennik
rezonans piersi Quadia

Misją Programu Badamy Geny, stworzonego przez Warsaw Genomics, jest przebadanie za pomocą możliwie czułych i dokładnych testów genetycznych całej populacji Polaków oraz znalezienie wszystkich osób z wysokim ryzykiem zachorowania na raka i objęcie ich opieką, tak aby nigdy nie zachorowały lub jak najszybciej podjęły zindywidualizowane leczenie.

Pacjenci ze stwierdzonym wysokim ryzykiem zachorowania mają możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji z lekarzem genetykiem i wykonania badań obrazowych.

Test Badamy Geny poszerza badanie zlecane w ramach programu przesiewowego NFZ, gdzie analizowanych jest tylko kilka punktów w genach, do ponad 44 000 chorobotwórczych mutacji, dostosowując je do światowych rekomendacji.

Do tej pory w ramach Programu przebadano ponad 72 tys. osób.

Badanie wykonuje pielęgniarka poprzez pobranie wymazu ze ścian wewnętrznych policzków. Następnie pobrane próbki wysyłane są do analizy w laboratorium genetycznym Warsaw Genomics S. A. Wynik dostępny jest po około 36 dniach roboczych.

Badanie można wykonać w pełni anonimowo bez konieczności podania danych osobowych. 

Cennik

  Cena badania
Test „Badamy geny” 790 zł

 

kompendium wiedzy

Przekazujemy naszą #wiedzę pacjentom lekarzom i całemu środowisku medycznemu. Dzielimy się #wiedzą, która poprawia jakości naszego życia.

Pin It on Pinterest

Share This