505 122 580 | ul. Mickiewicza 39, 05-500 Piaseczno [email protected]

Quadia | usługi

Quadia świadczy usługi z zakresu nowoczesnej #diagnostyki obrazowej w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne i #wiedzę medyczną.

nasze usługi

Quadia świadczy usługi z zakresu nowoczesnej #diagnostyki obrazowej w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne i #wiedzę medyczną.

Rezonans Magnetyczny

Rezonans magnetyczny umożliwia bezpieczną, bezbolesną i precyzyjną diagnostykę wielu schorzeń. Nie wykorzystuje promieniowania jonizującego do tworzenia obrazów. Metoda ta doskonale sprawdza się w diagnostyce chorób ośrodkowego układu nerwowego, kręgosłupa, stawów oraz tkanek miękkich. 

Quadia wykonuje szeroki zakres badań metodą rezonansu magnetycznego, zarówno badania podstawowe jaki i wysoko-specjalistyczne.

Specjalizujemy się w diagnostyce chorób onkologicznych (nowotworów urologicznych, a w szczególności prostaty, nowotworów okolic jamy brzusznej i miednicy), kardiologicznych oraz niepłodności.

Sprawdź zakres naszych badań klikając na odpowiedni link poniżej.

A Badania podstawowe

A Badania specjalistyczne

Więcej informacji

Badania Kliniczne i naukowe

Współpracujemy z wiodącymi instytucjami naukowymi, dostawcami sprzętu i oprogramowania medycznego oraz firmami prowadzącymi badania kliniczne.

Więcej informacji

Pin It on Pinterest

Share This