505 122 580 | ul. Mickiewicza 39, 05-500 Piaseczno [email protected]

7 czerwca 2024r. w Pracowni Rezonansu Magnetycznego Quadia odbyła się 45. edycja Kursu podstawowego diagnostyki raka stercza w MR. Od 2021 roku przeszkoliliśmy ponad 200 lekarzy urologów z całej Polski.

W kursie, który odbył się w naszej pracowni Quadia w Piasecznie wzięło udział 6 lekarzy specjalistów urologów z Poznania, Gorzowa Wielkopolskiego, Krakowa i Szczecina. Program kursu obejmował część wykładową, podczas której lekarze mogli dowiedzieć się o technice badania gruczołu krokowego metodą rezonansu magnetycznego oraz część praktyczną, w której lekarze samodzielnie oceniali 30 przypadków klinicznych.

Już 21 czerwca odbędzie się kolejna edycja „Zaawansowanego kurs diagnostyki raka stercza w MR”

Kurs przeznaczony jest dla lekarzy urologów posiadających podstawowe doświadczenie w analizie obrazów MR lub w wykonywaniu biopsji fuzyjnych.

Szkolenie odbywa się w sali wykładowej Akademii Siemens-Healthineers w Warszawie w grupie do 30 lekarzy i prowadzone są przez zespół lekarzy radiologów i urologów. Lekarze mają do dyspozycji 15 profesjonalnych radiologicznych stacji opisowych, na których mogą analizować przygotowane trudne przypadki kliniczne.

Data szkolenia: 21 czerwca

Więcej informacji o szkoleniu znajduje się pod linkiem:

Program: Program kursu

Rejestracja: Formularz rejestracyjny

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu proszone są o rejestrację poprzez Akademię Siemens Healthineers.

Pin It on Pinterest

Share This