505 122 580 | ul. Mickiewicza 39, 05-500 Piaseczno [email protected]

W Centrum Diagnostycznym Quadia, nie tylko badamy pacjentów, ale również kształcimy lekarzy urologów w zakresie diagnostyki nowotworów gruczołu krokowego metodą multimparametrycznego rezonansu magnetycznego (mpMRI).

Za nami już 3. edycja specjalistycznego kursu dla urologów „Podstawy diagnostyki raka stercza w MR”.

W pierwszej edycji udział wzięli lekarze z Warszawy i Grodziska Mazowieckiego.

W drugiej edycji udział wzięli lekarze z Warszawy.

W trzeciej edycji udział wzięli lekarze z Kielc i Radomia.

Szkolenia odbywają się w pracowni Quadia w Piasecznie, w elitarnej formule „doctor-to-doctor” w grupach do trzech lekarzy i prowadzone są przez dr n. med. Magdalenę Zagrodzką – lekarza radiologa, eksperta specjalizującego się w diagnostyce onkologicznej schorzeń urologicznych oraz kardiologicznych.

Dr n. med. Magdalena Zagrodzka, od lat prowadzi szkolenia dla lekarzy w formie wykładów, warsztatów, cykli artykułów w czasopismach fachowych.  Ponadto jest redaktorem działu: „Tomografia komputerowa i rezonans magnetyczny” w Przeglądzie Urologicznym.

W czasie całodniowego kursu,  uczestnicy poznają techniki badania mpMR oraz jego ograniczeń, szkolą umiejętność oceny jakości i wartości diagnostycznej badania mpMR, samodzielność w ocenie badania mpMR stercza w podstawowym zakresie oraz analizują i oceniają  ponad 100 badań mpMR stercza w standardzie PI-RADS.

Szkolenia wyróżniają się profesjonalnym i indywidualnym charakterem, co sprawia, że cieszą się coraz większą popularnością wśród urologów z całej Polski.

 

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu proszone są o kontakt telefoniczny:

22 256 66 66

lub o wysłanie zapytania drogą mailową na adres

[email protected]

Więcej informacji na temat kursu znajdziesz tutaj.

Pin It on Pinterest

Share This