505 122 580 | ul. Mickiewicza 39, 05-500 Piaseczno [email protected]
Sercem naszej pracowni jest nowoczesny rezonans magnetyczny Siemens Magnetom Sola, który jest jednym z najmocniejszych aparatów klasy 1.5T w Polsce.

Nasz aparat posiada bogate oprogramowanie kliniczne i najmocniejszy system gradientów XQ, dzięki czemu możemy wykonywać zaawansowane badania w krótszym czasie i z zachowaniem doskonałej jakości obrazu. Dzięki takiej konfiguracji systemu, możemy zaoferować naszym pacjentom i lekarzom kierującym szeroki wachlarz zaawansowanych badań.

Nasz rezonans magnetyczny posiada system BioMatrix, który z wykorzystaniem algorytmów sztucznej inteligencji (AI) umożliwia technikowi szybkie ustawienie najbardziej optymalnych, spersonalizowanych parametrów aparatu dla każdego pacjenta, co pozwala znacznie skrócić czas przygotowania pacjenta do badania.

Dodatkowo, aparat jest bardzo krótki, posiada szeroki otwór o średnicy aż 70cm, a w pomieszczeniu zainstalowano ekran, na którym pacjentom podczas badania wyświetlane są filmy. Zdecydowanie podnosi to komfort, daje poczucie przestrzeni i sprawia, że pobyt w aparacie jest bardziej przyjazny dla pacjentów.

Dzięki tym innowacjom badanie rezonansu magnetycznego jest szybsze, bardziej komfortowe i przyjazne dla pacjentów. W takich warunkach badaniu mogą zostać poddane również osoby odczuwające dyskomfort przebywania w małych przestrzeniach, bez konieczności podania środka uspokajającego.

Specjalizujemy się w diagnostyce obrazowej chorób nowotworowych układu moczowego (prostaty, pęcherza, jąder, nerek) oraz schorzeń kardiologicznych (m.in. powikłania po COVID-19, zapalenia mięśnia sercowego, ocena zmian pozawałowych, itp.).

Dodatkowo w pracowni można wykonać również bardziej popularne badania takie jak MR głowy i ośrodkowego układu nerwowego, stawów oraz miednicy mniejszej i jamy brzusznej.

Jeżeli potrzebujesz badania rezonansu magnetycznego skontaktuj się z nami lub zadzwoń pod jeden z poniższych numerów: 22 526 66 66, 510 095 889, 505 122 580.

 

Pracownia rezonansu magnetycznego Quadia Piaseczno

Rezonans Magnetyczny w pracowni Quadia w Piasecznie. Z tyłu aparatu widzimy ekran na którym wyświetlane są filmy podczas badania.

Pracownia rezonansu magnetycznego Quadia Piaseczno

Recepcja pracowni rezonansu magnetycznego Quadia w Piasecznie

Pracownia rezonansu magnetycznego Quadia Piaseczno

Recepcja pracowni rezonansu magnetycznego Quadia w Piasecznie

Quadia - pracownia przyjazna pacjentom

Quadia – pracownia przyjazna pacjentom

Pin It on Pinterest

Share This