505 122 580 | ul. Mickiewicza 39, 05-500 Piaseczno [email protected]

Mocny początek roku w Quadia. Po krótkiej świąteczno-noworocznej przerwie wznowiliśmy naszą działalność szkoleniową i pierwszy miesiąc roku 2022 kończymy dwoma edycjami szkoleń dla urologów „Kurs podstawowy diagnostyki raka stercza w MR”.

Tradycyjnie szkolenia odbywają się w elitarnej formule doctor-to-doctor i obejmują cały dzień wykładów oraz zajęć praktycznych, podczas których uczestnicy kursu, pod okiem prowadzącego dr n. med. Magdaleny Zagrodzkiej, poznają zasady i technikę wykonywania badań mpMR stercza w standardzie PIRADS oraz uczą się samodzielnej oceny i analizowania obrazów z badania. Po zajęciach teoretycznych uczestnicy zasiadają do konsol diagnostycznych i samodzielnie analizują ponad 50 przypadków klinicznych. W sumie podczas całego dnia szkolenia kursanci mają do dyspozycji ponad specjalnie wyselekcjonowanych 100 badań mpMRI gruczołu krokowego.

W styczniu odbyły się dwie edycje kursu 14 i 28 stycznia, w których udział wzięło w sumie 7 lekarzy urologów ze Szpitala Mazovia oraz Szpitala Bielańskiego w Warszawie, Świętokrzyskiego Centrum Onkologii, Szpitala w Grodzisku Mazowieckim, Szpitala im. Jana Bożego w Lublinie oraz przedstawiciel firmy MEDEN.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w naszym kursie. Mamy nadzieję, że wiedza, którą zdobyli przyda im się w ich codziennej pracy klinicznej z pacjentami.

Zapraszamy lekarzy urologów zainteresowanych wzięciem udziału w szkoleniu do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapisania się na kolejne edycje kursu, które odbywają się zawsze w drugim i czwartym tygodniu każdego miesiąca.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu proszone są o wysłanie zapytania drogą mailową na adres

[email protected]

Pin It on Pinterest

Share This